O NAS

O FIRMIE

img25

Jesteśmy firmą działającą w zakresie transportu, spedycji oraz logistyki od 2005 r.  Zajmujemy się organizowaniem transportów częściowych, całopojazdowych oraz ponadnormatywnych z uwzględnieniem towarów niebezpiecznych, neutralnych jak i chłodniczych. Zasięgiem działania obejmujemy zarówno Polskę, jak i całą Europę.


PRACOWNICY

Nasi pracownicy to zespół profesjonalistów, którzy współpracują ze sobą od ponad dziesięciu lat, zapewniając obsługę naszych klientów na najwyższym poziomie łącząc ze sobą trzy najważniejsze czynniki: cenę, czas oraz rzetelność w przekazywaniu informacji. Nasz zespół biegle posługuje się językami obcymi, tj. angielskim, francuskim oraz hiszpańskim, a przez ciągłe podnoszenie jakości usług jest w stanie zapewnić każde rozwiązanie z branży TSL.


ODPOWIEDZIALNOŚĆ BIZNESU

Pracujemy w oparciu o zasady rzetelnych relacji z naszymi klientami oraz podwykonawcami kierując się przede wszystkim dobrem wszystkich podmiotów zaangażowanych we współpracę. Od 2011 r. nieprzerwanie uczestniczymy w programie Rzetelna Firma i na życzenie klienta lub podwykonawcy udostępniamy szereg informacji świadczących o naszej wiarygodności.


NASZA MISJA

Naszym celem jest dawanie naszym klientom możliwości rozwoju lub uzyskania przewagi konkurencyjnej przez  świadczenie usług najwyższej jakości, w możliwie najlepszej cenie oraz w relatywnie krótkim czasie. Nasz zespół realizuje powyższe założenia przez stawianie sobie jako priorytet maksimum zadowolenia naszego klienta z naszego niewielkiego wkładu w jego rozwój.

CO ZYSKUJESZ PRACUJĄC Z NAMI?

  • Profesjonalizm
  • Doświadczenie
  • Bezpieczeństwo
  • Pewność
  • Kompleksowa oferta logistyczna
  • Kompleksowa obsługa od A do Z

OST PAWEŁ DĄBROWSKI

KRD